Koncernledning

Håkan Eriksson koncern-VD Bjäre Kraft ekonomisk förening

Håkan Eriksson

Koncern-VD

0431-44 99 01, 0705-44 99 01

hakan.eriksson@bjarekraft.se

Alexander Jansson VD Bjäre Kraft Bredband AB

Alexander Jansson

VD Bjäre Kraft Bredband AB

0431-44 99 16, 0705-44 99 16

alexander.jansson@bjarekraft.se

Marknad & Försäljning

Ewa Szreder, anställd som säljkoordinator på Bjäre Kraft.

Ewa Szreder

Säljkoordinator privat

0431-44 54 22, 0730-66 74 22

ewa.szreder@bjarekraft.se

Jonathan Senniksen Bjäre Kraft

Jonathan Senniksen

Försäljning bredband företag

0431-44 54 12, 0730-66 74 12

jonathan.senniksen@bjarekraft.se

Lollo Stahl-Flemark marknadskommunikatör Bjäre Kraft

Lollo Stahl-Flemark

Marknadskommunikation

0431-44 54 02, 0730-66 74 02

lollo@bjarekraft.se

Sara Stefansson kundservice Bjäre Kraft

Sara Stefansson

Säljkoordinator privat

0431-44 54 03, 0730-66 74 03

sara.stefansson@bjarekraft.se

Ulf Strand Säljare på Bjäre Kraft

Ulf Strand

Försäljning BRF & Landsbygd

0431-44 54 05, 0730-66 74 05

ulf.strand@bjarekraft.se

Kundservice

Annika Borgman chef kundservice Bjäre Kraft

Annika Borgman

Chef Kundservice

0431-44 99 21, 0705-44 99 21

annika.borgman@bjarekraft.se

Eva Carlsson, kundservice Bjäre Kraft

Eva Carlsson

Kundservice

0431-44 99 34

eva.carlsson@bjarekraft.se

Fatima Evesson kundservice Bjäre Kraft

Fatima Evesson Holmberg

Kundservice

0431-44 99 28

fatima.evesson@bjarekraft.se

John Henrysson supporttekniker Bjäre Kraft

John Henrysson

Supporttekniker

0431-44 54 04

john.henrysson@bjarekraft.se

Joel Holm, supporttekniker Bjäre Kraft

Joel Holm

Supporttekniker

Föräldraledig

Kerstin Jonasson fiberleveranser Bjäre Kraft

Kerstin Jonasson

Fiberleveranser

0431-44 54 21

kerstin.jonasson@bjarekraft.se

Marlene Kihlström fiberleveranser Bjäre Kraft

Marlene Kihlström

Fiberleveranser

0705-44 99 08

marlene.kihlstrom@bjarekraft.se

Robert Kristiansson

Supporttekniker

0431-44 54 13

robert.kristiansson@bjarekraft.se

Hanne Maas kundadministration Bjäre Kraft

Hanne Maas

Kundadministration

0431-44 99 27

hanne.maas@bjarekraft.se

Mattias Oknelid kundservice Bjäre Kraft

Mattias Oknelid

Kundservice

0431-44 99 32

mattias.oknelid@bjarekraft.se

Anna Rausman kundservice Bjäre Kraft

Anna Rausman

Kundservice

0431-44 54 14

anna.rausman@bjarekraft.se

Susanne Thell, anställd på Bjäre Krafts kundservice.

Susanne Thell

Kundservice

0431-44 99 37

susanne.thell@bjarekraft.se

Jessika Zbiniewicz

Kundservice

0431-44 54 06

jessika.zbiniewicz@bjarekraft.se

Ekonomi

Tomas Lilja ekonomichef Bjäre Kraft

Thomas Lilja

Ekonomichef

0431-44 99 02, 0705-44 99 02

thomas.lilja@bjarekraft.se

Sandra Karlsson

Ekonomi

0431-44 54 19

sandra.karlsson@bjarekraft.se

Monica Larsson ekonomi Bjäre Kraft

Monica Larsson

Ekonomi

0431-44 99 24

monica.larsson@bjarekraft.se

Carina Strand, ekonomi Bjäre Kraft

Carina Strand

Ekonomi

0431-44 99 23

carina.strand@bjarekraft.se

Elnät

Christian Augustsson

Chef Elnät

0431-44 99 03, 0705-44 99 03

christian.augustsson@bjarekraft.se

Santiago Castro Chans

Elnät

0431-44 99 06, 0705-44 99 06

santiago.castro@bjarekraft.se

Anders Fredriksson, elnät Bjäre Kraft

Anders Fredriksson

Leverantörsbyte och mätvärdesinsamling

0431-44 99 35, 0705-44 99 27

anders.fredriksson@bjarekraft.se

Bengt Henrysson elnät Bjäre Kraft

Bengt Henrysson

Elnät

0431-44 99 05, 0705-44 99 05

bengt.henrysson@bjarekraft.se

Ida Maltesson

Elnät

0431-45 70 01, 0709-91 05 01

ida.maltesson@bjarekraft.se

Roger Stjernqvist, elnät Bjäre Kraft

Roger Stjernqvist

Elnät

Föräldraledig

roger.stjernqvist@bjarekraft.se

Entreprenad

Christian Augustsson

Chef Entreprenad

0431-44 99 03, 0705-44 99 03

christian.augustsson@bjarekraft.se

Tommy Eriksson chef entreprenad Bjäre Kraft

Tommy Eriksson

Arbetsledare

0431-44 99 13, 0705-44 99 13

tommy.eriksson@bjarekraft.se

Jonas Bengtsson arbetsledare Bjäre Kraft

Jonas Bengtsson

Arbetsledare

0431-44 99 04

jonas.bengtsson@bjarekraft.se

Ingemar Andersson montör Bjäre Kraft

Ingemar Andersson

Montör

Magnus Arvidsson

Leveransplanerare

072-402 53 38

magnus.arvidsson@bjarekraft.se

Paul Bengtsson montör Bjäre Kraft

Paul Bengtsson

Montör

Ronny Bengtsson

Mätningstekniker

Linda Jönsson montör Bjäre Kraft

Linda Bondesson

Montör - föräldraledig

Peter Elofsson montör Bjäre Kraft

Peter Elofsson

Montör

Lars Henriksson

Montör

Bo Johansson montör Bjäre Kraft

Bo Johansson

Montör

Sofie Johansson leveransplanerare Bjäre Kraft

Sofie Johansson

Leveransplanerare

0705-44 99 07

sofie.johansson@bjarekraft.se

Simon Johnsson montör Bjäre Kraft

Simon Johnsson

Montör

Albin Karlsson montör Bjäre Kraft

Albin Karlsson

Montör

Bo Larsson

Montör

Daniel Nilsson montör Bjäre Kraft

Daniel Nilsson

Montör

Håkan Nilsson montör Bjäre Kraft

Håkan Nilsson

Montör/Servisinkoppling byggström

Robert Poggi montör Bjäre Kraft

Roberto Poggi

Montör

Lars Pålsson montör Bjäre Kraft

Lars Pålsson

Montör

Anders Thorén

Montör

Rickard Thydell montör Bjäre Kraft

Rickard Tydell

Montör/Kabelutsättning

Teknik

Tommy Axelsson teknisk chef Bjäre Kraft Bredband AB

Tommy Axelsson

Chef teknik/projektering

0431-44 54 23

tommy.axelsson@bjarekraft.se

Stefan Hall IT-tekniker Bjäre Kraft

Stefan Hall

IT-tekniker

stefan.hall@bjarekraft.se

Mats Nyman IT-tekniker Bjäre Kraft

Mats Nyman

IT-tekniker

mats.nyman@bjarekraft.se

Flamur Smajli anställd som IT-tekniker på Bjäre Kraft.

Flamur Smajli

IT-tekniker

flamur.smajli@bjarekraft.se

Henrik Tibemo, IT-tekniker Bjäre Kraft

Henrik Tibemo

IT-tekniker

henrik.tibemo@bjarekraft.se

Projektering

Tommy Axelsson teknisk chef Bjäre Kraft Bredband AB

Tommy Axelsson

Chef teknik/projektering

0431-44 54 23

tommy.axelsson@bjarekraft.se

Rickard Carlsson projektör Bjäre Kraft

Rickard Carlsson

Projektering Bredband

0431-44 54 32

rickard.carlsson@bjarekraft.se

Dan Ekenberg projektör Bjäre Kraft

Dan Ekenberg

Projektering Bredband

Föräldraledig

dan.ekenberg@bjarekraft.se

Carina Sjölin projektör Bjäre Kraft

Carina Sjölin

Projektering Bredband

0431-44 54 18

carina.sjolin@bjarekraft.se

Jan-Otto Wang

Projektering Bredband

0431-44 54 07

jan-otto.wang@bjarekraft.se

Nyheter från Bjäre Kraft

Prenumerera och du får veta vad som händer hos oss.

Bjäre Kraft

Hos oss samsas kraft och omtanke!

Facebook

Gilla oss på Facebook och dela till dina vänner!