Koncernledning

Håkan Eriksson koncern-VD Bjäre Kraft ekonomisk förening

Håkan Eriksson

Koncern-VD

0431-44 99 01, 0705-44 99 01

hakan.eriksson@bjarekraft.se

Alexander Jansson VD Bjäre Kraft Bredband AB

Alexander Jansson

VD Bjäre Kraft Bredband AB

0431-44 99 16, 0705-44 99 16

alexander.jansson@bjarekraft.se

Marknad & Försäljning

Alexander Jansson VD Bjäre Kraft Bredband AB

Alexander Jansson

Chef sälj/marknad

0431-44 99 16, 0705-44 99 16

alexander.jansson@bjarekraft.se

John Henrysson, försäljning bredband Bjäre Kraft

John Henrysson

Försäljning bredband: företag

0431-44 54 04. 0730-66 74 04

john.henrysson@bjarekraft.se

Jonathan Senniksen, säljare Bjäre Kraft

Jonathan Senniksen

Försäljning bredband: företag

0431-44 54 12, 0730-66 74 12

jonathan.senniksen@bjarekraft.se

Lollo Stahl-Flemark marknadskommunikatör Bjäre Kraft

Lollo Stahl-Flemark

Marknadskommunikation

0431-44 54 02, 0730-66 74 02

lollo@bjarekraft.se

Sara Stefansson säljkoordinator Bjäre Kraft

Sara Stefansson

Försäljning bredband: villor

0431-44 54 03, 0730-66 74 03

sara.stefansson@bjarekraft.se

Ulf Strand Säljare på Bjäre Kraft

Ulf Strand

Försäljning bredband: flerfamiljshus & brf:er

0431-44 54 05, 0730-66 74 05

ulf.strand@bjarekraft.se

Ewa Szreder, anställd som säljkoordinator på Bjäre Kraft.

Ewa Szreder

Försäljning bredband: villor

0431-44 54 22, 0730-66 74 22

ewa.szreder@bjarekraft.se

Kundservice

Annika Borgman chef kundservice Bjäre Kraft

Annika Borgman

Chef Kundservice

0431-44 99 21, 0705-44 99 21

annika.borgman@bjarekraft.se

Eva Carlsson, kundservice Bjäre Kraft

Eva Carlsson

Kundservice

0431-44 99 34

eva.carlsson@bjarekraft.se

Fatima Evesson kundservice Bjäre Kraft

Fatima Evesson Holmberg

Kundservice

0431-44 99 28

fatima.evesson@bjarekraft.se

Ilir Gjonbalaj, supporttekniker Bjäre Kraft

Ilir Gjonbalaj

Supporttekniker

0431-44 54 28

ilir.gjonbalaj@bjarekraft.se

Joel Holm, supporttekniker Bjäre Kraft

Joel Holm

Supporttekniker

0431-44 54 15

joel.holm@bjarekraft.se

Robert Kristiansson, supporttekniker Bjäre Kraft

Robert Kristiansson

Supporttekniker

0431-44 54 13

robert.kristiansson@bjarekraft.se

Mattias Oknelid kundservice Bjäre Kraft

Mattias Oknelid

Kundservice

0431-44 99 32

mattias.oknelid@bjarekraft.se

Susanne Thell, anställd på Bjäre Krafts kundservice.

Susanne Thell

Kundservice

0431-44 99 37

susanne.thell@bjarekraft.se

Ekonomi

Tomas Lilja ekonomichef Bjäre Kraft

Thomas Lilja

Ekonomichef

0431-44 99 02, 0705-44 99 02

thomas.lilja@bjarekraft.se

Rolf Karlén

Ekonomi

0431-44 54 19

rolf.karlen@bjarekraft.se

Monica Larsson ekonomi Bjäre Kraft

Monica Larsson

Ekonomi

0431-44 99 24

monica.larsson@bjarekraft.se

Carina Strand, ekonomi Bjäre Kraft

Carina Strand

Ekonomi

0431-44 99 23

carina.strand@bjarekraft.se

Jessika Zbiniewicz, ekonomi Bjäre Kraft

Jessika Zbiniewicz

Ekonomi

0431-44 54 06

jessika.zbiniewicz@bjarekraft.se

Elnät

Christian Augustsson, chef Entreprenad & Elnät, Bjäre Kraft

Christian Augustsson

Chef Elnät

0431-44 99 03, 0705-44 99 03

christian.augustsson@bjarekraft.se

Anders Fredriksson, elnät Bjäre Kraft

Anders Fredriksson

Leverantörsbyte och mätvärdesinsamling

0431-44 99 35, 0705-44 99 27

anders.fredriksson@bjarekraft.se

Ida Maltesson, elnät Bjäre Kraft

Ida Hagedorn

Elnät

0431-45 70 01, 0709-91 05 01

ida.hagedorn@bjarekraft.se

Bengt Henrysson elnät Bjäre Kraft

Bengt Henrysson

Elnät

0431-44 99 05, 0705-44 99 05

bengt.henrysson@bjarekraft.se

Hanne Maas kundadministration Bjäre Kraft

Hanne Maas

Kundadministration

0431-44 99 27

hanne.maas@bjarekraft.se

Roger Stjernqvist, elnät Bjäre Kraft

Roger Stjernqvist

Elnät

0431-44 99 11, 0705-44 99 11

roger.stjernqvist@bjarekraft.se

Entreprenad

Christian Augustsson, chef Entreprenad & Elnät, Bjäre Kraft

Christian Augustsson

Chef Entreprenad

0431-44 99 03, 0705-44 99 03

christian.augustsson@bjarekraft.se

Jonas Bengtsson arbetsledare Bjäre Kraft

Jonas Bengtsson

Arbetschef

0431-44 99 04

jonas.bengtsson@bjarekraft.se

Tommy Eriksson chef entreprenad Bjäre Kraft

Tommy Eriksson

Arbetschef

0431-44 99 13, 0705-44 99 13

tommy.eriksson@bjarekraft.se

Simon Johnsson montör Bjäre Kraft

Simon Johnsson

Arbetschef

0431-44 99 10

simon.johnsson@bjarekraft.se

Ingemar Andersson montör Bjäre Kraft

Ingemar Andersson

Montör

Magnus Arvidsson, leveransplanerare Bjäre Kraft

Magnus Arvidsson

Leveransplanerare

072-402 53 38

magnus.arvidsson@bjarekraft.se

Paul Bengtsson montör Bjäre Kraft

Paul Bengtsson

Montör

Ronny Bengtsson, mätningstekniker på Bjäre Kraft

Ronny Bengtsson

Mätningstekniker

Linda Jönsson montör Bjäre Kraft

Linda Bondesson

Montör - föräldraledig

Peter Elofsson montör Bjäre Kraft

Peter Elofsson

Montör

Lars Henriksson, montör, Bjäre Kraft

Lars Henriksson

Montör

Bo Johansson montör Bjäre Kraft

Bo Johansson

Montör

Sofie Johansson leveransplanerare Bjäre Kraft

Sofie Johansson

Leveransplanerare

0705-44 99 07

sofie.johansson@bjarekraft.se

Kerstin Jonasson fiberleveranser Bjäre Kraft

Kerstin Jonasson

Fiberleveranser

0431-44 54 21

kerstin.jonasson@bjarekraft.se

Albin Karlsson montör Bjäre Kraft

Albin Karlsson

Montör

Marlene Kihlström fiberleveranser Bjäre Kraft

Marlene Kihlström

Fiberleveranser

0431-44 99 08

marlene.kihlstrom@bjarekraft.se

Bo Larsson, montör Bjäre Kraft

Bo Larsson

Montör

Daniel Nilsson montör Bjäre Kraft

Daniel Nilsson

Montör

Håkan Nilsson montör Bjäre Kraft

Håkan Nilsson

Montör/Servisinkoppling byggström

Robert Poggi montör Bjäre Kraft

Roberto Poggi

Montör

Lars Pålsson montör Bjäre Kraft

Lars Pålsson

Montör

Anna Rausman, leverans Bjäre Kraft

Anna Rausman

Fiberleveranser

0431-44 54 14

anna.rausman@bjarekraft.se

Anders Thorén, montör Bjäre Kraft

Anders Thorén

Montör

Rickard Thydell montör Bjäre Kraft

Rickard Tydell

Montör/Kabelutsättning

Teknik

Tommy Axelsson teknisk chef Bjäre Kraft Bredband AB

Tommy Axelsson

Chef teknik/projektering

0431-44 54 23

tommy.axelsson@bjarekraft.se

Stefan Hall IT-tekniker Bjäre Kraft

Stefan Hall

IT-tekniker

stefan.hall@bjarekraft.se

Mats Nyman IT-tekniker Bjäre Kraft

Mats Nyman

IT-tekniker

mats.nyman@bjarekraft.se

Flamur Smajli anställd som IT-tekniker på Bjäre Kraft.

Flamur Smajli

IT-tekniker

flamur.smajli@bjarekraft.se

Henrik Tibemo, IT-tekniker Bjäre Kraft

Henrik Tibemo

IT-tekniker

henrik.tibemo@bjarekraft.se

Projektering

Tommy Axelsson teknisk chef Bjäre Kraft Bredband AB

Tommy Axelsson

Chef teknik/projektering

0431-44 54 23

tommy.axelsson@bjarekraft.se

Raluca Andrén, projektör på Bjäre Kraft

Raluca Andrén

Projektering Bredband

raluca.andren@bjarekraft.se

Jerker Ardnor, projektör Bjäre Kraft

Jerker Ardnor

Projektering Bredband

jerker.ardnor@bjarekraft.se

Rickard Carlsson projektör Bjäre Kraft

Rickard Carlsson

Projektering Bredband

0431-44 54 32

rickard.carlsson@bjarekraft.se

Dan Ekenberg projektör Bjäre Kraft

Dan Ekenberg

Projektering Bredband

0431-44 54 08

dan.ekenberg@bjarekraft.se

Håkan Magnusson, projektör Bjäre Kraft

Håkan Magnusson

Projektering Bredband

hakan.magnusson@bjarekraft.se

Carina Sjölin projektör Bjäre Kraft

Carina Sjölin

Projektering Bredband

0431-44 54 18

carina.sjolin@bjarekraft.se

Jan-Otto Wang, projektör Bjäre Kraft

Jan-Otto Wang

Projektering Bredband

0431-44 54 07

jan-otto.wang@bjarekraft.se

Nyheter från Bjäre Kraft

Prenumerera och du får veta vad som händer hos oss.

Bjäre Kraft

Hos oss samsas kraft och omtanke!

Facebook

Gilla oss på Facebook och dela till dina vänner!